Kurumsal
Kurumsal

                         DİŞADASI  HAKKINDA

   İsmini Kuşadası’nın adasından almış olan Diş Adası Özel Ağız ve  Diş Sağlığı Polikliniği,2012 yılında 4 katlı binanın tümünde faaliyete geçmiştir.Kurulduğu andan itibaren teknolojik yenilikleri takip etmiş ve bunları polikliniğe kazandırmak  hedefi olmuştur.Tabii ki önceliğimiz temiz, steril ortamda hastalarımızın memnuniyetidir.Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan pandemide gerekli tüm önlemler  alınıp ilk amaç olan havalandırmanın mümkün olduğu bir bina yapısına sahiptir.Bütün katlarımızdaki klinik ve  tedavi odalarımız güneş alır ve pencereleri açılarak havalandırma yapılacak pozisyondadır.

  2019 yılında polikliniği alan ortodonti uzmanı Uzm.Dt. Orhan Babayiğit ile tamamen teknolojik olarak yenilenmiştir.Lazer cihazı,Sedasyon cihazı, Panoramik X-Ray cihazı ,RVG dijital görüntüleme cihazı mevcut olup  implant cerrahisi ameliyathane ortamında yapılmaktadır.4 adet klinik ,ameliyathane,röntgen odası  ,bekleme ve dinlenme  odaları yer almaktadır.İmplant  ,estetik diş hekimliği , protez, periodontoloji, endodonti, ortodonti dallarında  hizmet  vermektedir.

  Birçok kişi, sadece diş hekimi korkusu yüzünden diş tedavilerini yaptırmaz  ve diş sorunlarını erteleyerek daha ciddi ağız ve diş sağlığı sorunları ile uğraşmak zorunda kalır.Tüm dünyada endişeli ve korkan hastalar için uygulanmakta olan "Bilinçli Sedasyon"  polikliniğimizin hizmetleri arasındadır.

  Ekibimiz 1 uzman hekim ,2 pratisyen hekim,çene cerahı ,ağız ve diş sağlığı teknikerleri, diş hekimi asistanları gibi mesleğinde deneyimli personellerden oluşmaktadır.

  Diş  Adası’nın anlaşmalı tedavi  hizmeti  verdği  kurumlar  arasında  Halk Bankası Emekli Sandığı Vakfı, PTT Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Türkiye Ziraat Halk Vakfı(TZH),  Vakıflar Bankası Memur  ve Hizmetlileri  Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Kuşadası Ticaret Odası,  Kuşadası Rahberler  Odası   vardır.

  Dişadası Polikliniği bünyesindeki Dent İsland Cafede hastalalarımızı  ve hasta yaknlarını ağırlamaktayız..

 

WhatsApp Destek